Bestuur

Samenstelling Bestuur

Henry Albertz

Voorzitter

Tel. +31 (0)6 15 46 91 65

E-mail halbertz1579@gmail.com

Joris Strolenberg

Secretaris

Tel. +31 (0)6 46 61 07 89

E-mail jh.strolenberg@gmail.com

Heinz Barion

Penningmeester

Tel. +49 151 58 86 11 09

E-mail barion@babadi.de

Martin Engelen

Bestuurslid Wedstrijden

Tel. +31 (0)6 81 63 86 13 

E-mail m.engelen01@home.nl

Bärbel Schorn

Bestuurslid Jeugdzaken / Teco

+31 (0)6 22 96 53 13

E-mail schornd@home.nl

Lars Schmitz

Bestuurslid Marketing

+31 (0)6 43 37 96 26

E-mail lars.schmitz@etesian.nl

Maarten Vodeb (kandidaat)

Bestuurslid Communicatie & Social Media

Tel. +31 (0)6 52 40 08 16

E-mail mfvodeb@yahoo.com

       

E-mailadres Bestuur algemeen

E-mailadres Secretariaat

bestuur@golfclubbrunssummerheide.nl

secr@golfclubbrunssummerheide.nl

Bankrekening

Rabobank: NL 71 RABO 0114932913

 

 

Het Bestuur wordt ondersteund door onderstaande commissies, elk met hun eigen specifieke aandachtsgebied
Wedstrijdcommissie Damescommissie Men's Own commissie Seniorencommissie
Afterwork commissie 36+ commissie Jeugdcommissie Technische commissie
Baan-, Regel- en Handicapcommissie Commissie van Beroep Redactiecommissie

 

Lid worden?

User:
Password:
Forget Password?